Iнтеграція

Системна інтеграція

Підключіть свою екосистему обладнання та рішень

Послуги Системної Інтеграції

Sviteco може підтримати Вашу компанію у розвитку зв'язків у рамках екосистеми IoT-рішень та пристроїв. На основі Вашої бізнес-моделі та стратегічних цілей, ми розробимо для відповідну інтеграцію, щоб Ви могли максимально ефективно використовувати свої пристрої, програмні рішення та існуючі багаторівневі рішення, які можуть підвищити цінність Ваших послуг.

  • IoT Solution<->Connected devices
    Ми можемо розробити конектори, що дозволяють збирати дані, що генеруються підключеним обладнанням та пристроями, а також керувати обладнанням із Вашого IoT-рішення. Ми розробляємо індивідуальну систему збору та структурування необхідних даних так, як Ви бажаєте, у потрібному форматі.
  • IoT Solution <-> Subscription Platform
    Ми інтегруємо рішення IoT у рішення для управління підписками, таке як Recurly, що дозволяє перетворити Вашу платформу на повністю автоматизоване програмне забезпечення як сервісне рішення. Клієнт використовує рішення, за яке він платить, на регулярній та автоматизованій основі через платформу передплати.
  • IoT Solutions<-> Value added solution
    Sviteco може інтегрувати Вашу систему із зовнішнім рішенням Tier, додаючи додаткову цінність. Серед іншого, Sviteco має досвід інтеграції рішень IoT з рішеннями для чату, такими як Telegram або Viber, рішеннями для керування входом в систему, такими як Keycloak, або різними рішеннями для тривог чи баз даних.