Front End

Front End Розробка

Інтерфейси керування для Ваших підключених пристроїв та обладнання

Наші Front-End Послуги

Наша команда дизайнерів та front end розробників створює інформаційні панелі та інтерфейси управління, що дозволяють максимально ефективно використовувати підключене обладнання та пристрої. Серед іншого ми можемо запропонувати такі типи інтерфейсів:

  • Навігація по Об'єктам
    Наші інтерфейси дозволяють вам переміщатися вашими будівлями і поверхами, щоб контролювати споживання енергії, контроль температури або будь-які інші ключові параметри продуктивності вашого обладнання.
  • Сайти Управління Будівлею
    Дозвольте членам Вашої команди менеджерів об'єкта відстежувати, контролювати та впливати на підключене обладнання об'єкта. Інтерфейс оптимізований для швидкої реакції на аномалії та постійного підвищення ефективності.
  • Зведені Інформаційні Панелі
    З першого погляду, Ваша команда отримує доступ до ключових показників ефективності Вашої діяльності. Наші дизайни можуть включати діаграми, віджети і динамічні графіки, які допоможуть отримати моментальний знімок Вашого бізнесу.
Про наші Front End Послуги
Наші Iнструменти

Команда Sviteco використовує DGLux від DGLogik для розробки своїх інтерфейсів.

Наші Фахівці

Наша команда має всі сучасні front end технології: React.JS, Angular.JS, BootStrap, Jquery, HTML5...

UX/UI Послуги

Наші розробники працюють пліч-о-пліч з дизайнерами та експертами з UX/UI, щоб надати вам кращий користувальницький досвід.